Відгуки про нас в Google
Дивитись відгуки на Google
Середня оцінка магазину
4,9
Всього оцінок 123
Ганна
Отримала вогнегасники. Все добре. Дякую...
Статті

Магазин 101 - Вогнегасники ДСНС, Пожежне обладнання

Раді вітати Вас, дорогі відвідувачі, у нашому Магазині 101 Україна. Щоб Ви мали можливість комфортно купити Вогнегасник для будинку, офісу або Вогнегасник в машину, або Пожежне обладнання (пожежний рукав, шафа, стовбур, пожежні знаки і т.і.) - у нас працює штат фахівців в сфері пожежної безпеки. Вони дадуть відповіді на всі Ваші питання, допоможуть з вибором Вогнегасника, Спецодягу (робочого одягу) для Вашого підприємства або для приватних цілей. Все пожежне обладнання, а також аптечки для авто, Автомобільні вогнегасники мають обов'язковий спеціальний сертифікат безпеки ДСНС. Наші товари пожежної безпеки відповідають новітнім стандартам 2022 року. Ми, Магазин 101, як виробники і офіційні дилери підтримуємо гарантію на всі наші товари.

Аптечки, Набір автомобіліста, Вогнегасники автомобільні

Маєте автомобіль? Пора подбати про його безпеку! У відповідності з новітніми стандартами ДАІ у Вашому авто обов'язково повинна перебувати Авто Аптечка (автомобільна аптечка), Вогнегасник автомобільний, Знак аварійної зупинки. Чи збираєтеся в дорогу? Не забудьте захопити з собою вогнегасник в машину і перевірити його відповідність стандарту ДСНС та термін придатності. Аптечка для авто також вимагає особливої ​​уваги. Ви повинні перевірити наявність усіх потрібних лікарських компонентів, а також їх термін придатності. Знак аварійної зупинки допоможе Вам поліпшити видимість Вашого авто в разі його аварійної зупинки на дорозі. До речі, для таких випадків, якщо вирішили самостійно лагодити свій автомбіль - у нас, в Магазині 101, у продажу є: компресор, насос для авто, трос буксирування, домкрати, стартові дроти, стягнуті ремені і т.і.
Вогнегасник, Пожежне обладнання або Набір автомобіліста можна купити з доставкою по Україні з Магазину 101 в міста: Вінниця, Умань, Чернівці, Івано-Франківськ, Біла Церква, Луцьк, Полтава, Львів, Київ, Запоріжжя, Житомир, Суми, Кривий Ріг, Дніпро , Чернігів, Одеса, Кропивницький, Харків, Херсон, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Херсон.

Питання про Магазин 101 і наші товари

Пожежне обладнання в Україні

Чому Магазин 101 - кращий з Пожежної безпеки?

  • ✔ 15 років на ринку Пожежної безпеки
  • ✔ пожежні товари з Сертифікатом ДСНС 2022
  • ✔ підтримуємо офіційну Гарантію виробника
  • ✔ доставка по Україні: Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро і тд.
  • ✔ 85% покупців поставили нам високу оцінку
Відгуки покупців
Доставили оперативно , все на высшем уровне .. ...Еще
Прочный рукав, гайки размер в размер как указано , однозначно буду брать еще.. ...Еще
Брали на підприємство. Шкода, що раніше не купили. Дуже потрібна річ!.. ...Еще
Отримав швидко. Благодарочка. Все супер... ...Еще

Інші відгуки
Дисконт+ від Магазину 101.net.ua Дорогі відвідувачі та клієнти інтернет магазину 101! Повідомляємо Вам, що ми вирішили запустити нашу нову Дисконт Програму, щоб Ви мали змогу заощаджувати ще більще! Якщо Ви ще не підключились к нашей Дисконт Программе Лояльности Вам нужно пройти регистрацию или войти в кабинет Зарегистрироваться и получить 20 грн на Личный счет + 1% скидки на Первый заказ

Підключайтесь до нашої системи Бонус+