Магазин 101
Ваша корзина

Статті RSS канал

23 трав. Де подивитись на балоні вогнегасника дату виготовлення?
Вікторія 0 6
Дата виготовлення вогнегасника зазвичай вказується на його балоні.Способи визначення дати виготовлення можуть відрізнятися залежно від типу та виробника вогнегасника:1. Етикетка:• На корпусі балона зазвичай наклеюється етикетка, на якій вказується да..
22 трав. Чи можна використовувати вогнегасник без шлангу?
Вікторія 0 18
Можливість використання вогнегасника без шлангу залежить від його типу:• Порошкові вогнегасники: o Більшість порошкових вогнегасників оснащені шлангами, які дозволяють направляти порошковий струмінь на вогонь.o Деякі моделі порошкових вогнегасників м..
22 трав. Куди подіти вогнегасники після списання?
Вікторія 0 23
В Україні існує декілька способів утилізації вогнегасників після списання:1. Спеціалізовані компанії:• Найкращим варіантом є звернутися до спеціалізованої компанії, яка має ліцензію на утилізацію небезпечних відходів.• Ці компанії заберуть від вас во..
21 трав. В якому документі прописані норми положення вогнегасників?
Вікторія 0 48
В Україні норми розміщення та експлуатації вогнегасників прописані в декількох документах:1. Правила експлуатації та типових норм належності вогнегасників.• Цей документ затверджений наказом МВС України № 25 від 15.01.2018 року.• В ньому встановлюють..
20 трав. Чи можуть накласти штраф за розміщення в офісі порошкового вогнегасника?
Вікторія 0 18
В Україні наразі немає прямої заборони на використання порошкових вогнегасників в офісах. Однак, важливо дотримуватися вимог щодо розміщення вогнегасників, які прописані в Правилах експлуатації та ДСТУ 3675-98.Вимоги щодо розміщення вогнегасників в о..
16 трав. У якому положенні має зберігатися вогнегасник?
Вікторія 0 46
Положення вогнегасника залежить від його типу та місця зберігання:1. Загальні правила:• Вогнегасник повинен бути легкодоступним: Ви маєте можливість швидко і легко його дістати у разі пожежі.• Вогнегасник повинен бути помітним: він повинен бути добре..
16 трав. Де перезаправляють вогнегасники?
Вікторія 0 39
Перезаправку вогнегасників (технічне обслуговування, діагностику, заміну заряду) можна виконати:В спеціалізованих сервісних центрах: o Це найпоширеніший варіант. Такі центри мають ЛІЦЕНЗІЮ та необхідне обладнання для перезарядки вогнегасників усіх ти..
13 трав. Чи можна зберігати вогнегасник на вулиці
Вікторія 0 30
Загалом зберігання вогнегасника на вулиці не рекомендується, але в деяких випадках допускається.Чинники, які слід враховувати:Тип вогнегасника:o Водяні та пінні вогнегасники: Не підходять для зберігання на вулиці, оскільки вода та піна можуть замерзн..
13 трав. Як дізнатися дату заправки вогнегасника?
Вікторія 0 42
Існує кілька способів дізнатися дату заправки вогнегасника:1. Перевірити бирку на корпусі вогнегасника:• Після перезарядки на корпус вогнегасника наклеюється бирка з інформацією про дату перезарядки та виконавця робіт.• На бирці зазвичай вказується д..
10 трав. Чому треба робити перезарядку, якщо вогнегасник не був у використанні?
Вікторія 0 50
Навіть якщо вогнегасник не використовувався, з часом його компоненти можуть втрачати свої властивості, що може зробити його не таким ефективним або й зовсім непридатним для гасіння пожежі. Ось декілька причин, чому важливо перезаряджати вогнегасники,..
09 трав. Як часто треба перезаряджати вогнегасник?
Вікторія 0 42
Періодичність перезарядки вогнегасника залежить від його типу:• Водяні та водопінні вогнегасники: Не рідше одного разу на рік.• Порошкові вогнегасники: Не рідше одного разу на два роки, якщо виробником не передбачено більший термін. o Порошкові вогне..
09 трав. Який термін зберігання вогнегасників?
Вікторія 0 49
Термін зберігання вогнегасників залежить від їх типу:• Повітряно-пінні: До 10 років.• Порошкові: 10 років.Порошковий вогнегасник: • Вуглекислотні: В межах 10 років.Вуглекислотний вогнегасник: Де шукати терміни зберігання та придатності вогнегасниківТ..
03 трав. Де повинен зберігатися вогнегасник у автомобілі?
Вікторія 0 127
Згідно з правилами дорожнього руху в більшості країн, вогнегасник в автомобілі повинен зберігатися в легкодоступному місці, де він не заважатиме водію та пасажирам.Ось кілька варіантів розміщення вогнегасника в автомобілі:• Під сидінням водія або пас..
03 трав. Чи можна гасити електроустаткування під напругою
Вікторія 0 123
Ні, категорично заборонено гасити електроустаткування під напругою! Це надзвичайно небезпечно і може призвести до серйозних травм, опіків, а в деяких випадках навіть до смерті.Чому не можна гасити електроустаткування під напругою:Електричний струм: П..
26 квіт. Яким вогнегасником краще гасити електропроводку
Вікторія 0 104
Для гасіння електропроводки під напругою рекомендується використовувати вуглекислотний вогнегасник.Чому саме вуглекислотні вогнегасники:o Не проводять електричний струм, що робить їх безпечними для використання на електрообладнанні.o Ефективно гасять..
26 квіт. Який вогнегасник має бути за нормами у торговій точці (кіоску)
Вікторія 0 58
Згідно з Правилами пожежної безпеки в Україні: (НАКАЗ 30.12.2014  № 1417  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 березня 2015 р. за № 252/26697, тип та об'єм вогнегасника, що має бути в торговій точці (кіоску), залежать від площі та категорі..
23 квіт. Який вогнегасник має бути в авто в Європі?
Вікторія 0 181
Згідно з правилами Європейського Союзу, у кожному легковому автомобілі, зареєстрованому в Європі, повинен бути вогнегасник.Вимоги до вогнегасника:• Тип: Порошковий або вуглекислотний.• Об'єм: Не менше 1 кг.• Сертифікація: Вогнегасник повинен мати сер..
23 квіт. Що можна гасити вуглекислотним вогнегасником?
Вікторія 0 99
Вуглекислотні вогнегасники, такі як ВВК-1.4, ВВК-2, ВВК-3.5, ВВК-5, можна використовувати для гасіння пожеж класів В, С та Е:• Клас В:Горіння рідких та легкоплавких речовин, таких як бензин, дизельне паливо, мастила, фарби, лаки, спирти.• Клас С:Горі..
23 квіт. Що можна гасити порошковим вогнегасником?
Вікторія 0 162
Порошковий вогнегасник можна використовувати для гасіння пожеж класів А, В, С і Е:• Клас А:Тверді горючі матеріали, такі як дерево, папір, тканина, гума та пластик.• Клас В:Рідкі горючі матеріали, такі як бензин, дизельне паливо, фарба та розчинник.•..
19 квіт. Стаття. Який вогнегасник краще для гаражу
Вікторія 0 66
Для гаража рекомендується використовувати порошковий вогнегасник. Порошкові вогнегасники є універсальними і можуть використовуватися для гасіння пожеж класів А, В, С і Е:• Клас А - це пожежі твердих горючих матеріалів, таких як деревина, папір, ткани..
Показано з 1 по 20 із 36 (2 сторінок)