Магазин 101
Ваша корзина

Статті RSS канал

10 квіт. Стаття. Нужен ли сигнальный жилет автомобилисту в Украине?
Вікторія 0 20
Якщо виникла непередбачена зупинка, і потрібно вийти на жваву дорогу з автомобіля, водій апріорі піддає себе смертельній небезпеці. Аварій, що виникають в таких ситуаціях, багато. Причина банальна: людини, що вийшов з авто, погано видно. Ситуацію ..
10 квіт. Стаття. Для чого потрібен план евакуації при пожежі?
Вікторія 0 17
Пожежа досі є одним з найбільш небезпечних явищ. Для боротьби з ним протягом десятиліть фахівці створювали комплекс правил, який зараз закріплений законодавчо. Один з елементів цього комплексу - план евакуації при пожежі, що визначає дії персоналу, ш..
10 квіт. Стаття. Як проводять випробування пожежних сходів?
Вікторія 0 18
Сучасна пожежна драбина, ціна якої в цілому доступна - необхідна конструкція. У неї не номінальне, а цілком практичне призначення. Купівля якісного елемента дозволить успішно проходити перевірки і не витрачати кошти на доопрацювання і ремонт.4. Ручні..
10 квіт. Стаття. Який вогнегасник потрібен в автомобіль?
Вікторія 0 12
Багато автолюбителів згадують вогнегасник часто останнім, коли їх просять перерахувати найпотрібніші предмети для машини. Найчастіше його зберігають в багажнику, тоді як «Правилами дорожнього руху» передбачено закріпити в такому місці, де водій легко..
10 квіт. Стаття. Чому пожежне відро конусное?
Вікторія 0 23
У комплект обов'язкових засобів пожежогасіння входить відро пожежне конусне: найчастіше його кріплять на пожежних щитах, розташованих в громадських і виробничих об'єктах. У людей, не втаємничених у тонкощі протипожежного захисту, справедливо виникає ..
10 квіт. Стаття. Спецвзуття: види і вимоги
Вікторія 0 18
Спецвзуття купити - обов'язок кожного роботодавця. Вона повинна відповідати стандартам галузі. Придбання якісних варіантів - захист від зайвих витрат, так як фірмові моделі служать довго, зберігаючи характеристики на весь експлуатаційний період.Висот..
10 квіт. Стаття. Типи вогнегасників
Вікторія 0 27
Вогнегасник - базове спеціальне обладнання, що дозволяє впоратися із загорянням без ризику для власного здоров'я. Правила наказують: потрібно обов'язково вогнегасник купити для оснащення транспортних засобів, офісів, виробничих і інших нежитлових при..
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)