Магазин 101
Ваша корзина

Костюм захисний Л1

Наявність
Костюм захисний Л1
Костюм захисний Л1
  • Наявність: Очікується
  • Код: 194002
  • Артикул: 194002
1200 грн
відгуків 1200 грн
1200 грн
Купити
Укрпошта від 40 грн Нова Пошта від 70 грн Самовивіз Київ, Запоріжжя
Костюм захисний Л1 Костюм захисний Л1 1200 грн

Опис

Легкий захисний костюм Л-1
Легкий захисний костюм Л-1 призначений для захисту від радіоактивного пилу, хімічного і бактеріологічного впливу на людину. Костюм Л-1 виготовляється з прогумованої тканини Т-15 або УНКЛ-3.

На рукавах куртки є манжети, надійно облягають зап'ястя як в рукавичках, так і без них. Л-1 виготовляється у трьох зростах.

костюм озк
     
ТУ 005296-84.
Легкий захисний костюм Л-1 є спеціальним захисним одягом і використовується на місцевості, зараженій отруйними речовинами і аварійними хімічно небезпечними речовинами.

Захисний костюм Л-1 призначений для захисту шкіри, одягу і взуття від тривалої дії отруйних і токсичних речовин, токсичною пилу, для захисту від розчинів кислот, води, лугів, морської солі, лаків, фарб, масел, жирів, і нафтопродуктів, захисту від шкідливих біологічних факторів, при виконанні дегазаційних, дезактиваційних і дезінфекційних робіт.

Складається костюм Л-1 з куртки з капюшоном, брюк з панчохами і двох пар захисних рукавичок.
Легкий захисний костюм Л-1 призначений для захисту шкірних покривів особового складу та запобігання обмундирування і взуття від зараження ОВ, РП, БА.

Костюм Л-1 є засобом захисту періодичного носіння. При зараженні ОР, РП, БА костюм Л-1 піддають спеціальній обробці і використовують багаторазово.

Костюм Л-1 має маркування, нанесену на куртку і штани з виворітного боку; перший рядок - шифр підприємства (цифрами), марка матеріалу; другий рядок - місяць і дві останні цифри - рік виготовлення, зростання. Маркування на рукавички наносять на краги - зростання рукавичок. Підбір костюмів Л-1 проводять по зростанню військовослужбовця: перший розмір - для військовослужбовців зростанням до 165 см, другий - від 166 до 172 см, третій - 173 см і вище.

Костюм Л-1 використовують в трьох положеннях: "похідному", "напоготові", "бойовому". В "похідному" положенні костюм Л-1 в складеному вигляді (в сумці) перевозять на машинах. Безпосередньо перед використанням його переносять в сумці, одягненою через ліве плече поверх спорядження. У положенні "напоготові" костюм використовують без протигазу (протигаз надівається в міру необхідності).

Переклад костюма Л-1 в бойове положення проводять, як правило, на незараженной місцевості по команді "Захисний одяг надіти. Гази!" Допустимої тривалістю роботи в костюмі Л-1 є найменший час, певне при заданій температурі в залежності від захисних характеристик костюма і від фізичних навантажень.

Для збільшення термінів роботи в костюмі Л-1. визначених фізичним навантаженням і метеоумовами, необхідно: зберігати костюм Л-1 в тіні, уникаючи його попереднього нагрівання; надягати безпосередньо перед роботою; при підвищеній температурі використовувати охолоджуючі екрани, періодично змочуються водою; працювати без зайвих рухів; надягати при температурі 15С і вище на натільна білизна, від 0 до 10С поверх ОКЗК (ОКЗК-М, ОКЗК-Д), від 0 до мінус 10С - поверх зимового обмундирування, при температурі нижче мінус 10С - поверх ватника, надягнутого на обмундирування.

При знятті костюма Л-1 необхідно звертати особливу увагу на те. щоб відкритими ділянками тіла не торкатися його зовнішньої (зараженої) сторони. Для зняття костюма необхідно; встати спиною до вітру; покласти зброю; зняти сумку для перенесення костюма і сумку для протигазу; при використанні протигаза РШ-4 попередньо вийняти ФПК з сумки і залишити висіти на сполучної трубці; зняти спорядження; розстебнути шийний і проміжний хлястик і хлястики панчіх; зняти куртку разом з рукавичками, скинувши з себе; відстебнути бретелі брюк; зняти штани, допомагаючи руками з внутрішньої сторони; відійти в навітряну сторону і зняти підшоломник і протигаз.

Ліцензія

Деталі про Виробника