Магазин 101
Ваша корзина

ББП, Акумулятори

ББП, Акумулятори

ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея

Чи плануєте купити ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея від Ведучого виробника в Україні? Тепер Вы маєте змогу без особливих проблем знайти ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея І купити в нашому Інтернет Магазині 101.net.ua і при цьому заощадити. Висока якість, Гарантія кожного товару з категорії ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея.
Працівники нашого Магазину 101 Україна постійно аналізують ринок і тому ми Вам можемо запропонувати ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея купити по самій ОПТИМАЛЬНОЇ ціною в Україні. Можете оплатити товар в поштовому відділенні, а також обміняти або повернути протягом 14 днів, у відповідності з законодавством України.
 

Як купити ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторну батарею

Процес пошуку товарів у нас на сайті досить простий. Отже, Ви знайшли шукане, а саме ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея . Тепер Ви повинні оформити замовлення, що не складе для Вас особливих зусиль. Ви завжди можете задати додаткові питання на Ваше замовлення у нашого менеджера-консультанта. Наш телефон: (096) 522-01-01
Відзначимо, що при оформленні замовлення Ви повинні кооректно ввести свої контактні дані. Це все для того, щоб ми оперативно доставили, а Ви отримали - ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея від Магазину 101.

Де купити ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторну батарею

Не варто сперечатися, місць, де можна купити ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея дуже багато. Чому ж Вам варто зупинити свій вибір на нашому магазині 101 Україна? У нас ВИГІДНА ціна. ВЕЛИЧЕЗНИЙ склад, з якого Ви завжди можете купити ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея з ЯКІСТЮ 100%
Сподіваємося, що Ви вже зробили свій вибір на нашу користь, ми Вас не підведемо. Для постійних клієнтів у нас діють БОНУСНА СИСТЕМА, з її допомогою Ви зможете ще більше економити.
Якщо хочете купити ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея, звертайте увагу в першу чергу на якість, а не на ціну. Остерігайтеся підробок. У нас, в Українському магазині 101.net.ua виключно всі товари високої якості. Купити ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея в Магазині 101 - це купити оригінальний і якісний товар з гарантією!
ДБЖ, Безперебійник для будинку, Акумуляторна батарея можна купити з доставкою по Україні в міста: Одеса, Кропивницький, Черниг ів, Херсон, Полтава, Харків, Львів, Житомир, Суми, Кривий Ріг, Київ, Запоріжжя, Ужгород, Вінниця, Івано-Франківськ, Біла Церква, Луцьк, Умань, Чернівці, Дніпро.

Наявність: Закінчується Код: 171006
Використовується для забезпечення стабільної напруги і захисту обладнання від перевантажень; Кількість каналів навантаження: 1; Діапазон вхідної напруги: 100-240В; Вихідна напруга: 10.2-13.8 В; Максимальний довготривалий струм навантаження 5 А; Штатн..
Наявність: Є в наявності Код: 171003
Аккумуляторнаябатарея ємністю 18Ah/20Hr і робочою напругою 12V Компанія-виробник: Китай AGM АКУМУЛЯТОР     Акумулятор 18А/г выполненв герметичному корпусі і виконаний по технології AGM (AbsorbentGlass Mat). Дана технологія..
Показано з 1 по 15 із 1931 (129 сторінок)

Відгуки про товар